Hit enter after type your search item

Kurs stylizacji paznokci – dlaczego warto się na niego zdecydować?

kurs manicure
kurs manicure You are Reading..

Kurs stylizacji paznokci – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Kurs stylizacji paznokci to bardzo dobra opcja w przypadku tych osób, które swoje życie zawodowe pragną związać z szeroko pojętą branżą urodową. Dlaczego warto zdecydować się na tego typu szkolenie?

Kurs stylizacji paznokci – jakie tematy i zagadnienia obejmuje?

Kurs stylizacji paznokci w Szczecinie stanowi odpowiednie rozwiązanie dla osób, które chcą otworzyć własna działalność usługową lub też znaleźć pracę w jednym z tutejszych salonów urody. Chcąc wykonywać profesjonalny manicure i pedicure swoim klientkom i klientom należy opanować do perfekcji różne metody i techniki stylizacji paznokci. Jednym z licznych zagadnień poruszanych podczas kursu jest przedłużanie paznokci metodą żelową lub akryżelową. Szkolenie jest skierowane do osób początkujących. Niewielkie, kameralne grupy pozwalają szybko opanować niezbędne techniki stylizacji paznokci. Podczas kursu uczestnik lub uczestniczka otrzymują wszystkie niezbędne materiały do pracy, w tym skrypt szkoleniowy i próbki żeli. Na koniec wręczane są im certyfikaty poświadczające ukończenie kursu

Manicure hybrydowy ”pod skórki” w różnych odsłonach

Inną opcją rozwijania swoich kompetencji w dziedzinie stylizacji paznokci jest kurs manicure hybrydowego. Organizator zadbał o to, aby całe szkolenie odbywało się w jak najlepszych warunkach. Dlatego też grupy są bardzo niewielkie, by każda z uczestniczek mogła pozyskać dla siebie jak najwięcej z niego. Całkowity koszt szkolenia obejmuje materiały do pracy, skrypt szkoleniowy oraz zaświadczenie ukończenia kursu. W przerwach pomiędzy zajęciami uczestniczki mogą liczyć na miły poczęstunek w postaci kawy, herbaty oraz słodkości. Na spotkanie należy przynieść własne frezarki. Jeśli chodzi o teorię, to pośród zagadnień znalazły się następujące: zasady higieny i bezpieczeństwa pracy, aktualne wymogi sanitarne w salonie, budowa płytki paznokcia, choroby paznokcia, wskazania i przeciwwskazania do zabiegów z użyciem frezarki, omówienie rodzajów frezów.

Dodaj komentarz