Hit enter after type your search item

Co nowego podczas XII edycji Fashion Week Poland?

You are Reading..

Co nowego podczas XII edycji Fashion Week Poland?

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to impreza, która co roku gromadzi w Łodzi miłośników i pasjonatów mody. Dwunasta edycja Fashion Week Poland, odbędzie się w dniach od 16 do 19 kwietnia. Nowością tegorocznej imprezy będzie większa ilość pokazów OFF i Studio, które tym razem będą odbywać się w bliskim sąsiedztwie głównych wydarzeń, w hali filmowej OPUS FILM.

Co czeka uczestników na FashionPhilosophy Fashion Week Poland? „Przy dwunastej edycji Fashion Week’u będziemy mieli możliwość obejrzeć 18 kolekcji Designer Avenue, pięć kolekcji offowych i dziesięć kolekcji w części studyjnej. W sumie będziemy mogli obejrzeć kolekcje ok. 40 projektantów, ponieważ niektóre kolekcje są zaprojektowane przez dwa nazwiska”. – mówi Irmina Kubiak, CEO FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

W harmonogramie nie zabraknie znanych nazwisk projektantów z Polski, uczestnicy będą mogli zobaczyć pokaz Łukasza Jemioła czy Evy Minge. Dodatkowo na imprezie pojawią się reprezentanci europejskich tygodni mody, w tym ModaLisboa, Lviv Fashion Week oraz Berlin FashionWeek.


Wypowiedź: Irmina Kubiak, CEO FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Dodaj komentarz