Hit enter after type your search item

Epilacja SHR – o czym mowa w praktyce?

You are Reading..

Epilacja SHR – o czym mowa w praktyce?

Epilacja SHR to innowacyjny zabieg, który przede wszystkim oferowany jest klientom w salonach kosmetologicznych oraz kosmetycznych. Warto się na niego zdecydować z różnorodnych powodów. Dlaczego zyskuje taką popularność oraz czym różni się od depilacji? Fachowcy odpowiadają.

Epilacja SHR – czym różni się od depilacji?

Epilacja SHR to zabieg, który znacząco różni się od popularnej depilacji. Nie jest to z pewnością pomyłka w pisowni. Epilacja to proces, którym celem jest trwałe pozbycie się owłosienia. Nie jest to jedynie skrócenie cebulek włosowych oraz spowolnienie ich wzrostu.

Epilacja laserowa we Wrocławiu bazuje na wykorzystaniu odpowiednich częstotliwości lasera, które uszkadzają cebulki włosowe. Nie mogą one wówczas ponownie rosnąć oraz się odnowić. W ten sposób uzyskuje się wiecznie gładką skórę.

Epilacja kierowana jest szczególnie do pań, które każdego dnia muszą dbać o swój wygląd. Jest to szczególnie istotne szczególnie podczas lata. Wówczas kilka sesji zabiegu sprawi, że będzie można zapomnieć o nieprzyjemnych plastrach oraz maszynkach.

Epilacja SHR – dlaczego warto?

Epilacja SHR we Wrocławiu to zabieg, który przede wszystkim działa trwale. W ten sposób każdy może zaoszczędzić wiele cennego czasu na higienę osobistą oraz usuwanie zbędnego owłosienia. Niektóre kobiety na skutek hormonów muszą to robić nawet kilka razy w tygodniu.

Jest to szczególnie niekomfortowe w czasie trwania lata. Wówczas każda kobieta chce się dobrze prezentować odkrywając swoje ciało. Epilacja pozwoli zaoszczędzić czas oraz wiele nieprzyjemności, które mogą być spowodowane przede wszystkim codzienną depilacją.

Epilacja jest kierowana również do mężczyzn. To właśnie oni również często mają problemy z owłosieniem szczególnie placów oraz rąk. Wówczas taki zabieg może poprawić ich wygląd. Mowa tutaj szczególnie o mężczyznach, którzy zawodowo uprawiają sport.

Epilacja to czynność, która z pewnością korzystnie wpływa na samopoczucie klienta.

Dodaj komentarz