Hit enter after type your search item

Idealnie oczyszczona cera bez wizyty u kosmetyczki

You are Reading..

Idealnie oczyszczona cera bez wizyty u kosmetyczki

Marka Beautifly, lider wśród produktów kosmetologii mobilnej, do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym, wprowadza na rynek urządzenie do peelingu kawitacyjnego.

Multifunkcyjny Peeling Kawitacyjny wykorzystuje technologię ultradźwięków, jonizację dodatnią i ujemną oraz prądy EMS, dzięki którym możliwe jest złuszczanie naskórka, doprowadzanie substancji odżywczych do komórek skóry, uelastycznienie jej oraz głębokie oczyszczanie.

Urządzenie posiada 4 różne funkcje. Atomizacja ultradźwiękowa usuwa martwe komórki skóry i otwiera zablokowane pory. Mikroprądy EMS powodują zwiększenie produkcji kolagenu oraz sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, dzięki czemu efekt jest podobny do liftingu. Peeling kawitacyjny z jonizacją dodatnią oprócz usunięcia martwego naskórka, wyciąga również zanieczyszczenia chemiczne oraz rozjaśnia przebarwienia. Natomiast ultradźwięki z jonizacją ujemną dokładnie wprowadzają kosmetyki w głąb skóry i regenerują uszkodzone włókna. Zabieg może być wykonywany na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Każdy tryb ma 5 minutowy czas pracy.

Produkt posiada szpatułkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Do zestawu dołączone jest eleganckie, zamszowe etui w kolorze fuksji, które zapewnia bezpieczne przechowywanie produktu. Posiada również certyfikaty: CE, RoHS, FCC. Z urządzenia nie powinny korzystać kobiety w ciąży, osoby chore na nowotwory, z rozrusznikiem serca oraz posiadające aparat na zęby.

Cena: 399 zł.

Dodaj komentarz