Hit enter after type your search item

Jakie bransoletki będą modne w 2019 roku?

You are Reading..

Jakie bransoletki będą modne w 2019 roku?

Nowy rok zawitał już w pełni, również w modzie. Po wyjątkowo hucznym świętowaniu sylwestrowej nocy, w powalających kreacjach i pięknej biżuterii, czas wejść w 2019 rok. Trendy się zmieniają, co widać już na pierwszy rzut oka. Klasyka trzyma się co prawda mocno, ale coraz wiesza popularnością cieszą się nowoczesne bransoletki z przesłaniem. Jakie konkretnie marki bransoletek zawojują w nowym roku i jakie niosą przesłania?

Blask – bransoletki Swarovski

Słowo „blask” najlepiej oddaje naturę biżuterii Swarowski. Marka słynie z luksusowych wyrobów ze szlifowanego kryształu. Bransoletki Swarovski wyrażają  proste i wyraźnie przesłanie – daj się zauważyć. Z jednej strony uniwersalne, z drugiej unikatowe bransoletki Swarovski będą z pewnością hitem w nadchodzącym roku.

Indywidualność – bransoletki Nomination

Nomination Italy to marka, której nie trzeba przedstawiać żadnej fance personalizowanej biżuterii. Wypukłe ozdoby, zawieszki czy kamienie szlachetne pięknie wkomponowują się w podstawę ze srebra, złota lub stali. To co wyróżnia bransoletki Nomination od konkurencji to ilość możliwości i dodatków spośród, których dobrać możne te najlepiej do nas pasujące. Pojedyncza ozdoba, a może nadgarstek pełen najróżniejszych motywów? Sama zdecyduj! W 2019 roku na pewno bransoletki Nomination będą cieszyć się dużą popularnością.

Nieskończoność – bransoletki Infinity

Trudno o markę bardziej oddaną i wierną idei przewodniej od Infinity. Symbol nieskończoności wkomponowany jest we wszystkie rodzaje biżuterii tej marki. Bransoletki Infinity to przede wszystkim prosta forma, mająca podkreślić kobiecą delikatność i zmysłowość. Drobne złote lub srebrne łańcuszki, a czasem cienki sznurek – możliwości jest wiele. Oczywiście wszystko łączy znak nieskończoności –  lemniskata.

Myśl globalnie – bransoletki Ops! Objects

Jesteś otwartym na świat wulkanem energii? Tym bardziej pokochasz bransoletki OPS! Objects. Kolorowa biżuteria o globalistycznym przesłaniu. Motywem przewodni marki jest miejskie życie i wszystko co ze sobą niesie.  Mieszkaj, pracuj i baw się w otoczeniu ludzi z całego świata. Poznawaj ich kultury, kochaj każdą chwilę i żyj tak jak chcesz. Przesłanie już teraz cieszy się wielką popularnością, która zapewne nie spadnie w nowym roku.

Natura przede wszystkim – bransoletki Oxmo

Dla fanek natury bransoletki Oxmo to pozycja obowiązkowa. Nazywane często biżuterią motywacyjną, produkty Oxmo wykonywane są z kamieni naturalnych takich jak akwamaryn, turkus afrykański, agat, onyks czy hematyt. Wykończenie bransoletki Oxmo to najczęściej srebro lub złoto. Naturalny charakter biżuterii Oxmo idealnie pasuje do panującego trendu na naturalizm, który zapewne przybierze na sile w 2019 roku.

Dodaj komentarz