Hit enter after type your search item

Kosmetyki naturalne

You are Reading..

Kosmetyki naturalne

Nasz organizm jest uzależniony od potrzeby dostarczenia wszelkich witamin i minerałów. Jedzenie i woda, którą codziennie spożywamy ma być najwyższej jakości, ta sama zasada dotyczy kosmetyków.

Na  naszym forum możesz zadać interesujące cię pytanie dot. tej tematyki, nasze konsultantki dadzą ci absolutnie bezpłatną radę ;)

Kosmetyki pochodzenia organicznego z bioplantacji odznaczają się tym, iż wyciąg z roślin w nich zawartych są zbierane z plantacji ekologicznych. Zawartość np. w kremie składników naturalnych wcale nie oznacza, że dany produkt odnosi się do kategorii kosmetyków ekologicznych, naturalnych. Bowiem od tego w jaki sposób i gdzie rośliny są hodowane zależy jakość produktu i poziom “rzeczywistej naturalności”.

Poza tym prawdziwe kosmetyki naturalne są robione wyłącznie z produktów naturalnych, czyli z tych co są pochodzenia organicznego (ORGANIC), zatem jeśli kupujemy krem zawierający wyciąg z czegoś i nie jest napisane, że jest on 100% naturalny lub organic, to może to oznaczać, iż zawiera również składniki chemiczne.

Uwaga przy robieniu zakupów, jeśli chcesz mieć prawdziwie naturalne kosmetyki w domu to masz szukać specjalne drogerie, które specjalizują się w takich produktach.

Dodaj komentarz