Hit enter after type your search item

Łagodząca lukrecja, czyli It’s Skin Power 10 LI Formula Effector

You are Reading..

Łagodząca lukrecja, czyli It’s Skin Power 10 LI Formula Effector

Cera wrażliwa jest niezwykle wymagająca, a przez to trudna w pielęgnacji. Potrzebuje kosmetyków, które zmniejszą zaczerwienienie skóry, wzmocnią naczynka krwionośne, a przy tym zapewnią nawilżenie. Idealnym rozwiązaniem jest seria It’s Skin Power 10 Formula LI Effector na bazie wyciągu z korzenia lukrecji, który jest znany ze swych łagodzących właściwości. W skład serii wchodzą: serum łagodząco-rozjaśniające, regenerująca maska w płachcie, przeciwzapalna dwufazowa maseczka w kapsułce oraz krem do codziennej pielęgnacji.

  • IT’S SKIN Power 10 Formula LI Effector (69,00 PLN) to serum o działaniu łagodząco-rozjaśniającym, które dzięki zawartości wyciągu z korzenia lukrecji jest idealne do pielęgnacji wrażliwej cery. Serum złagodzi przebieg stanów zapalnych i przyspieszy proces ich gojenia oraz rozjaśni przebarwienia.
  • Maseczki są nieodzownym elementem pielęgnacji. Nie tylko przynoszą ulgę skórze, ale i gwarantują cudowne odprężenie. W pielęgnacji cery skłonnej do powstawania niedoskonałości sprawdzi się maska w płachcie IT’S SKIN Power 10 Formula Mask Sheet LI (12,90 PLN) z ekstraktem z lukrecji, która ma właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne oraz wzmacniające regenerację skóry.
  • Łagodząco-przeciwzapalna dwufazowa maseczka w kapsułce IT’S SKIN Power 10 Formula Good Night Sleeping Capsule LI (12,90 PLN) jest doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji skóry skłonnej do powstawania niedoskonałości. Korzeń lukrecji ma działania przeciwzapalne, antybakteryjne oraz redukujące obrzęki. Zwartość kapsułki wystarczy wymieszać i równomiernie rozprowadzić na skórze twarzy i pozostawić na noc.
  • Łagodząco-rozjaśniający krem do pielęgnacji twarzy IT’S SKIN Power 10 Formula One Shot LI Cream (89,00 PLN) o innowacyjnej formule „one shot” działa niczym zastrzyk składników aktywnych, które odpowiadają na potrzeby wrażliwej cery. Krem zawiera wyciąg z korzenia lukrecji o działaniu antyseptycznym, przeciwzapalnym oraz kojącym. Regularne stosowanie sprawi, że cera będzie gładka i promienna, a przebarwienia zostaną zredukowane.

Dodaj komentarz