Hit enter after type your search item

Piękna fryzura na plaży? Czemu nie!

You are Reading..

Piękna fryzura na plaży? Czemu nie!

Lato to czas swobody i relaksu. Podczas letniego wypoczynku nie przywiązujemy wielkiej wagi do wyglądu naszych włosów, spinamy je w seksowne, acz niedbałe kucyki i koczki, bo przecież lato daje nam przyzwolenie do noszenia niezobowiązujących stylizacji. Jeżeli chcemy jednak wyglądać oszałamiająco podczas letniego wypoczynku, zaprezentować pięknie wymodelowane włosy na leżaku, czy hamaku, warto zwrócić uwagę na suszarkę AIR3D, dzięki której wyczarować można super hot look w zaledwie 5 minut.

AIR3D łączy w sobie dwie kluczowe funkcje potrzebne do skutecznego suszenia włosów wraz z ich stylizacją – wyjątkowy przepływ powietrza 3D i temperatury, które są idealne do szybkiego uzyskania zoptymalizowanych rezultatów. Funkcja  Cool Shot pozwala utrwalić wystylizowaną fryzurę, a ceramiczne kratki z mikroodżywkami i jonowym generatorem, poprawiają połysk, eliminują kręcenie się włosów  i sprawiają, że stają się one lśniące i eleganckie. Aby zwiększyć wszechstronność stylizacji, suszarka AIR3D oferuje dwa różne ustawienia prędkości powietrza.

Charakterystyczna, kompaktowa głowica ma wydrążony rdzeń, który świeci się na biało lub niebiesko, sygnalizując gorące lub zimne powietrze. Unikalna konstrukcja zwiększa przepływ powietrza i minimalizuje turbulencje powietrza w komorze, zapewniając jego nieprzerwany przepływ, zapewniając równomierne i nieskazitelne wykończenie w ciągu kilku minut. W zależności od preferencji, trzy końcówki do stylizacji z możliwością obrotu o 360° umożliwiają skoncentrowane suszenie lub rozproszony przepływ, pozwalający na tworzenie oszałamiających loków. To wszystko sprawia, że możesz osiągnąć efekt idealnie suchych i wystylizowanych włosów prosto z  salonu fryzjerskiego, bez wychodzenia z domu.

AIR3D ma trzy ustawienia temperatury i osiąga wystarczająco wysoki poziom, który pozwala na efektywną stylizację włosów, nie martwiąc się o uszkodzenia termiczne. Użyj wyższych temperatur do wysuszenia i stylizacji, a chłodniejszych do utrwalenia wystylizowanej już fryzury. Dzięki temu zyskasz długotrwały efekt jedwabistych i zdrowo wyglądających włosów.

Poświęć od dziś mniej czasu przed lustrem, a więcej czasu na popisywanie się swoim lśniącym, nieskrępowanym stylem podczas tegorocznego lata!

Dodaj komentarz