Hit enter after type your search item

Wraca moda na futerka oraz puchowe kurtki

You are Reading..

Wraca moda na futerka oraz puchowe kurtki

Okres jesienno-zimowy wymaga od nas wyboru strojów, które będą nie tylko modne, ale również ciepłe. W tym sezonie postawny na wielokolorowe futerka oraz puchowe kurtki w odcieniach burgundu i musztardy. Świetnym uzupełnieniem stroju będą również futrzane dodatki – radzi Sylwia Nowak, modelka i aktorka.

– Tej jesieni i zimy znów wracamy do burgundowego i musztardowego oraz różnych odcieni tych kolorów – mówi newsrm.tv Sylwia Nowak, modelka i aktorka.

W tym sezonie królować będą wielobarwne sztuczne futerka oraz kurtki puchowe we wspomnianych kolorach jesieni. Na polskich ulicach nie zabraknie również motywu krat.

Przed zimą warto zaopatrzyć się także w futrzaną kamizelkę, która da  nam komfort termiczny oraz – jak podkreśla Sylwia Nowak – sprawi, że nasz strój stanie się kompletny.

– Z dodatków na pewno futrzane czapki, szale czy rękawiczki z futrzanymi dodatkami oraz kapelusze. Jeśli chodzi o buty, z tego co zauważyłam, bardzo dużo dziewczyn wraca do modnych w zeszłym sezonie kozaków za kolano – dodaje Sylwia Nowak.

Dodaj komentarz