Hit enter after type your search item

Zdrowa cera

You are Reading..

Zdrowa cera

Jak zrobić tak, by nasza cera była zdrowa i piękna? Letnie słońce jest naszym wrogiem pod tym względem. Pielęgnacja cery – jest naszym zadaniem nr jeden.

A zatem piękna opalenizna oznacza również starzejącą się cerę!!! Ale każda z nas przecież chcę mieć aksamitną, pięknie opaloną cerę! Jak to osiągnąć? Na szczęście mamy dużą ilość kremów z filtrami SPF50, 30, 25 itd.

Pamiętaj, że masz chronić swoją cerę przed szkodliwym działania promieni ultrafioletowych szczególnie na początku.

Jeżeli słońce jest bardzo intensywne, to masz stosować krem SPF50, jak np. IWOSTIN Solecrin SPF 50+, wodoodporny krem ochronny – ultrawysoka ochrona (98% UV). Jest to krem do twarzy i ciała chroniący przed skutkami promieniowania słonecznego.

Co więcej stosując kremy tego typu zmożesz skutecznie zapobiegać pojawieniu się na twojej cerze przebarwień, uchronisz ją przed foto starzeniem się  i wszelkiego rodzaju foto uczuleniami.

Nie oznacza to, że nie będziesz miała opalenizny o której marzysz. Taki sposób opalania się jest nie tylko zdrowszy, ale efekt opalania się wygląda lepiej na cerze niepodrażnionej. Oczywiście będziesz musiała trochę dłużej spędzisz czasu na plaży, ale to jest tego warte.

Stopniowo możesz zmieniać krem na mniej chroniący, np. następnie zamień SPF 50 na SPF 30.

Pamiętaj zdrowy sposób opalania się – to twoja zdrowa cera!!!

Dodaj komentarz