Hit enter after type your search item

7 wskazówek by usta wyglądały perfekcyjnie! Jak zrobić usta gładkimi, miękkimi i odzyskać ich zdrowy naturalny wygląd?

You are Reading..

7 wskazówek by usta wyglądały perfekcyjnie! Jak zrobić usta gładkimi, miękkimi i odzyskać ich zdrowy naturalny wygląd?

Kiedy chcesz aby usta były gładkie, miękkie, a masz za niedługo zobaczyć osobę, która jest ważna w twoim życiu, albo po prostu idziesz na imprezę z narzeczonym, bądź chłopakiem spróbuj zrobić następujące 7 kroków aby polepszyć kondycję twoich warg:

  • Nanieś bez zmywania wazelinę na usta przed snem. Może to być inny balsam do ust. Polecam natomiast wazelinę naprawdę zrobi cuda.
  • Używając codziennie  zwykłą szczoteczkę do zębów zmożesz łatwo pozbyć się martwej i suchej  skóry z twoich ust. Używaj szczoteczkę delikatnie, bo nie chcemy by usta były podrażnione. Najlepiej robić ten krok po tym jak wazelina czy balsam wchłonie się całkowicie i wargi będą mięciutkie, natomiast suchości będzie łatwiej „wyeliminować”. Kiedy usta są absolutnie suche nie radzę korzystać ze szczoteczki – nie przyniesie to dobrego rezultatu!
  • Zawsze używaj wodoodporny balsam do ust z SPF (nawet w zimie … a szczególnie podczas jazdy na nartach lub snowboardzie). Skóra na twoich ustach jest bardzo cienka i delikatna. Ponieważ twoje usta nie muszą być opalone to przebywanie zbyt długo na słońcu może spowodować koszmarny efekt powiększonych, zaczerwienionych ust, co z kolei spowoduje naniesienie jakiejkolwiek pomadki niemożliwym. A ochronny balsam do ust zapobiega wszelkim uszkodzeniom i jednocześnie odżywia twoje usta.
  • Używaj Lip Liner (konturówka), który jest maksymalnie zbliżony do naturalnego koloru twoich ust. Nie można używać zbyt ciemnego, ponieważ chcemy tylko podkreślić naturalna linię twoich ust i uzyskać efekt wyraźnych ust, które „trzymają się w miejscu”.
  • Przy naniesieniu szminki należy trzymać się reguły „nanieś-nadmiar usuń”, czyli nanosimy pomadkę i przed każdą następną warstwą (lepiej ze 3 – w ten sposób znacznie przedłużymy trwałość szminki) usuwamy nadmiar za pomocą chusteczki higienicznej (starczy przyłożyć chusteczkę do ust i ścisnąć ją ustami). Po skorzystaniu z chusteczki należy poczekać póki pomadka całkowicie wyschnie.
  • Dobieramy szminkę najlepiej w zależności od naszego ubrania bądź akcesoriów.
  • Na szminkę nanieś błyszczyk – Lipgloss, wtedy efekt będzie jeszcze piękniejszy, usta są seksowne i bardzo wyraźne. Oczywiście staramy się nie przesadzić z błyszczykiem, nie chcemy żeby osoba z którą rozmawiamy przy każdym otwieraniu naszych ust widziała sklejony błyszczyk. Błyszczyk jest super sposobem, aby odświeżyć swoje usta w trakcie wieczora, poza tym jest łatwy w stosowaniu w odróżnieniu od szminki, która potrzebuje znacznie więcej koncentracji i precyzji.

Dodaj komentarz