Hit enter after type your search item

Jak błyszczą w sieci polskie gwiazdy? Viva! prezentuje „Wykres sławy”

You are Reading..

Jak błyszczą w sieci polskie gwiazdy? Viva! prezentuje „Wykres sławy”

Czyjego nazwiska częściej szukają w sieci Polacy: Anny Lewandowskiej czy Magdy Gessler? Która polska gwiazda od lat najskuteczniej podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą? Jakie wydarzenie wywołało w internecie większy szum – narodziny córeczki Roberta Lewandowskiego czy jego nowa fryzura?

Odpowiedzi czekają na „Wykresie sławy”, stworzonym przez Vivę! na podstawie danych z Google Trends. Z jego pomocą łatwo sprawdzicie, które z 25 polskich gwiazd cieszyły się największym zainteresowaniem internautów w przeciągu ostatnich kilkunastu lat. Wśród nich m.in. Robert i Anna Lewandowscy, Ewa Chodakowska, Magda Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Filip Chajzer czy Jessica Mercedes.

Viva! przypomina także konkretne wydarzenia, które przez lata rozpalały klawiatury Polaków: głośne małżeństwa i skandale, afery narkotykowe, premiery płyt i filmów czy występy w popularnych programach.

„Wykres sławy” przywołuje wiele wspomnień. Okazuje się, że rekord zainteresowania padł ponad dekadę temu i od tego czasu pozostaje niepobity. W garści trzyma go Edyta Górniak, która wiosną 2004 roku rozpętała w internecie szum swoim głośnym listem pożegnalnym. Przez kolejne lata do jej spektakularnego wyniku zbliżyły się tylko dwie gwiazdy: Robert Lewandowski, po golu na meczu inauguracyjnym Euro 2012, oraz Agnieszka Chylińska, ze swoim hitowym singlem „Nie mogę Cię zapomnieć” sprzed dziewięciu lat.

To dopiero początek zaskakujących odkryć, jakie przynosi publikacja Vivy!. Czy wiedzieliście, że po ślubie Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek jeszcze częściej szukano w sieci informacji o byłej Perfekcyjnej Pani Domu? Albo że Barbara Kurdej-Szatan swoim utworem z Liberem nie zdołała wzbudzić tak dużego zainteresowania, jak wizytą u Kuby Wojewódzkiego? Szczególnie interesująco wygląda wykres Antoniego Królikowskiego, który do tej pory doczekał się tylko jednego naprawdę przełomowego momentu w swojej internetowej karierze. Jakiego? Sprawdźcie sami!

„Wykres sławy” znajdziecie na Viva.pl: http://viva.pl/wykres-slawy/

Dodaj komentarz