Hit enter after type your search item

Kuchnia w stylu vintage – dlaczego jest tak popularna?

kuchnia
kuchnia You are Reading..

Kuchnia w stylu vintage – dlaczego jest tak popularna?

Można z powodzeniem powiedzieć, że stylistyka vintage przeżywa renesans popularności. Jest bardzo mocno osadzona w trendach wnętrzarskich 2022 i nie wiele wskazuje na to, aby ta tendencja miała się zmienić. Modna kuchnia vintage 2022 jest jednak mocno przełamana nowoczesną konwencją. Nie brakuje w niej nawiązania do stylu retro, jednak mocno jest ono połączone ze stawianiem na dekory, które niekoniecznie na pierwszy rzut oka mogłyby przywodzić na myśl styl minionej epoki. To sprawia, że przestrzeń staje się bardzo ciekawa i ciężko jest przejść obok niej obojętnie.

Jak urządzić kuchnię w stylu vintage w 2022? Na jakie dodatki i akcesoria postawić?

Kuchnia w stylu vintage w 2022 jest przede wszystkim nowoczesną przestrzenią. Bardzo modne jest otworzenie jej na salon, co sprawia, że jest ona już nie tylko bezpieczną przystanią w której można przyrządzać posiłki. Jest także strefą dedykowaną spotkaniom z przyjaciółmi czy też wspólnemu spożywaniu posiłków. Salon z kuchnią jest mocno osadzony w trendach i widać to na każdym kroku. Projektanci i architekci rozkochali się w tym rozwiązaniu i nie bez powodu. Ten duet tworzy ogromne możliwości aranżacyjne, co jest niewątpliwym atutem każdego wnętrza, które pretenduje do miana ciekawego i nieoczywistego.

Jakie kolory do kuchni w stylu vintage?

Kuchnia w stylu vintage bardzo lubi brązy. To świetna wiadomość dla ich miłośników, ponieważ po latach nieobecności we wnętrzarskich trendach wracają ze zdwojoną siłą. Jest to mocno zauważalne zwłaszcza w tym, że styl eko stał się bardzo popularny, a w nim kolory ziemi. To właśnie one sprawiają, że chce się tworzyć przestrzenie pełne ciepła oraz naturalnego podejścia do tematu aranżacji wnętrz. W przestrzeniach dedykowanych minionej epoce nie może także rzecz jasna zabraknąć drewna. Nieco nowoczesności nadadzą mu lamele, które skradły serca światowej sławy projektantom jak również amatorom dobrego designu. To wszystko sprawia, że kuchnia staje się pomieszczeniem zarówno przytulnym i modnym, jak i nawiązującym do retro.

Kuchnia w stylu retro 2022 jest mocno przełamaną konwencją, ale nie oznacza to, że traci swój charakter. Wręcz przeciwnie. Nowoczesność przeplata się z nim co sprawia, że pomieszczenie staje się bardzo przytulne i sprzyjające odpoczynkowi, jak również przygotowywaniu posiłków czy też spożywaniu ich w gronie rodziny i przyjaciół.

Dodaj komentarz