Hit enter after type your search item

Modne ubrania – gorące lato!

You are Reading..

Modne ubrania – gorące lato!

Zdecydowanie moda zaczyna szaleć… Wracają lata 80-te, widzimy obecnie jak legginsy, bombkowate spódniczki, ogromne kokardki, buty na platformie znów wracają na scenę. Miłe czytelniczki, zacznijmy i my szaleć, ten sezon pozwala nam na prawdę na wiele do tej pory niepozwolonych rzeczy…

Łączymy spokojnie różne kolory – od różowego do zielonego. Efekt ponadto nie będzie szokujący, lecz będziesz trendy.

Im bardziej dziwne będzie twoje ubranie, tym modniejsza będziesz. Dużą zgięć, fal, mini spódniczki czy szorty są bardzo pożądane. Skóra też się cieszy popularnością, a poza tym podkreśla zgrabne kształty.

Podzielmy wszystko na kategorie:

  1. bluzki
  2. sukienki, spódniczki
  3. legginsy
  4. dodatki (ale o tym w oddzielnym artykule, bo temacik jest obszerny)

A więc, co z tego mamy – bluzeczki najlepiej muszą mieć zgięcia na rękawach, tak aby unosić się nieco na ramionami! I to jest hit sezonu! Taki model jest dobry aby podkreślić naszą talię, no i co tam mówić o kolorze – kolorowy, w przeróżne wzorki geometryczne, albo klasyczny (co też nie jest złym pomysłem, czyli w kolorze białym, czarnym).

Sukienki i spódniczki mają być duuuuże – to znaczy rozszerzać się od talii. Też mają mieć dużo zgięć, no i nie zapominajmy o kolorze.)))

I na sam koniec legginsy. Jeśli chcesz być na czasie, masz je obowiązkowo mieć, gdyż legginsy przepięknie wyglądają na nogach, dodając wzór panterki czy jeszcze innego drapieżnika, będziesz wyglądała extra i seksownie!

Dodaj komentarz