Hit enter after type your search item

Piękna i zdrowa skóra bez wychodzenia z domu

You are Reading..

Piękna i zdrowa skóra bez wychodzenia z domu

Marka Beautifly, lider wśród produktów kosmetologii mobilnej, do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym, wprowadza na rynek Sonic Skin Scrubber – urządzenie do peelingu kawitacyjnego.

Peeling Kawitacyjny wykorzystuje soniczne mikro-wibracje oraz jonizację dodatnią i ujemną, dzięki którym możliwe jest złuszczanie naskórka, doprowadzanie substancji odżywczych do komórek skóry oraz głębokie oczyszczanie. Jonoforeza wprowadza preparaty odżywcze i kosmetyczne w głąb skóry. Peeling kawitacyjny powoduje złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry co ułatwia wchłonięcie kosmetyków.

Urządzenie pracuje na dwóch trybach. Produkt posiada szpatułkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Do zestawu dołączone jest transparentne etui, które zapewnia bezpieczne przechowywanie produktu. Zabieg może być wykonywany na skórze twarzy, szyi i dekoltu.

Z urządzenia nie powinny korzystać kobiety w ciąży, osoby chore na nowotwory, z rozrusznikiem serca oraz posiadające aparat na zęby.

Cena: 235 zł.

Dodaj komentarz