Hit enter after type your search item

Pokusa każdej kobiety – piękne i pełne usta

You are Reading..

Pokusa każdej kobiety – piękne i pełne usta

Są jednym z kobiecych atrybutów, mężczyźni przyznają, że to na usta bardzo często zwracają uwagę przy pierwszym kontakcie z kobietą. Dostrzegamy w nich mniejsze lub większe niedoskonałości, jak wąskie wargi, jasna czerwień wargowa, asymetria czy też niedostateczna elastyczność skóry wokół ust, na skutek czego widoczne są nieestetyczne zmarszczki. Wśród najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w celu poprawy ich wyglądu jest powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Dlaczego kwas hialuronowy?

Swoją popularność zyskał dzięki obecności w kremach przeciwzmarszczkowych o działaniu wypełniającym, wygładzającym i ujędrniającym. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze człowieka. Cechuje się doskonałymi właściwościami wiązania cząsteczek wody, to składnik skóry odpowiedzialny jest za utrzymanie jej właściwego poziomu nawilżenia. Wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość, a jego deficyt objawia się wiotczeniem skóry, suchością i utratą elastyczności.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym nie jest zabiegiem, którego celem zawsze jest dodanie wargom objętości. Ma on służyć przede wszystkim modelowaniu ust, które są po zabiegu nawilżone, bardziej sprężyste i ujędrnione. W przypadku wąskich i asymetrycznych warg osiąga się efekt pełniejszych i wyrazistych ust.

Starzenie się ust

Deficyt kwasu hialuronowego niekorzystnie wpływa na skórę twarzy i ust. W obu przypadkach mówimy o naturalnym procesie starzenia. Usta tracą swoją objętość i często kontur warg. U młodych kobiet dostrzegamy uwypuklony obszar wokół ust. Wraz z wiekiem jednak zanika, linia konturów przybiera postać falistą, a kontrast kolorystyczny między czerwienią a skórą wargową jest mniej wyrazisty.

Kobiety dostrzegające u siebie podobne niedoskonałości, decydują się m.in. na powiększanie ust w Szczecinie. Warto jest przed dokonaniem wyboru gabinetu kosmetycznego, zapoznać się z opiniami innych klientek, porównać ceny, a także zwrócić uwagę na stosowane technologie i wykorzystywany sprzęt.

Powiększanie ust w Szczecinie – jak wygląda zabieg?

W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć, stosuje się od 0,5 ml do 1,0 ml kwasu hialuronowego przy modelowaniu ust i więcej w przypadku ich powiększenia. Powiększanie ust w Szczecinie, ale też każdym innym mieście, wymaga odpowiedniego przygotowania. Na 3 dni przed zabiegiem nie można przyjmować leków przeciwzapalnych i aspiryny, unikamy również solarium i sauny, szczególnie w dniu podawania preparatu. Powiększenie ust jest możliwe tylko po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Zabieg trwa ok. 30 minut, przeprowadzany jest przy miejscowym znieczuleniu, a kwas hialuronowy wprowadzany jest pod skórę za pomocą ampułko-strzykawki i igły. O skuteczności i efektach zabiegu decyduje nie tylko jakość wykonania zabiegu, ale też wykorzystywane preparaty. Powiększenie ust w Szczecinie można wykonać m.in. w studio urody The Beauty Agency.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest alternatywą dla operacji plastycznych z wykorzystaniem botoksu, które są znacznie bardziej inwazyjne, a podana substancja może wraz z upływem czasu wywołać zniekształcenia warg. Kwas hialuronowy nie tylko modeluje usta, ale też je nawilża i ujędrnia, przywraca im młody i zdrowy wygląd.

Dodaj komentarz