Hit enter after type your search item

Jak działa zabieg Icoone i jakie są jego efekty?

zabieg icoone
zabieg icoone You are Reading..

Jak działa zabieg Icoone i jakie są jego efekty?

Zabieg Icoone to zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. To zabieg z nurtu medycyny estetycznej, który pozwala wygładzić i ujędrnić skórę. Na czym polega zabieg Icoone? Kto powinien go wykonywać?

Czym jest zabieg Icoone?

Zabieg Icoone jest zabiegiem, który określa się jako nowoczesną odmianę endermologii. Zabieg Iconne w Białymstoku wykonuje się w centrach medycyny estetycznej. W trakcie zabiegu wykorzystywana jest specjalna technologia, prowadząca do stymulowania każdego milimetra skóry. Zabieg przeprowadzany jest specjalistycznym sprzętem, który zawiera głowicę z mikro otworkami. One zasysają skórę i wysyłają do niej bodźce, które maja pobudzić skórę do regeneracji, poprzez produkcje nowych włókien kolagenowych. Głowice jest dobierane indywidualnie, w zależności od potrzeb. Zabieg może być wykonywany na całym ciele, ale również i na twarzy. Wskazaniem do zabiegu jest zlikwidowanie cellulitu, usunięcie nagromadzonych złogów tłuszczu, zmniejszenie obwodów czy pozbycie się obrzęków pod skórą. Jednym ze wskazań do zabiegu jest aktywacja produkcji włókien kolagenowych i tym samym uelastycznienie i ujędrnienie skóry, zmniejszając jej wiotkość. 

Jakie są efekty zabiegu Icoone?

Zabieg Icoone powinien być wykonany w centrum medycyny estetycznej, na przykład Zaffiro w Białymstoku. Poprawnie wykonany zabieg przynosi efekt widoczny po pierwszej sesji. Jednak należy pamiętać, że najlepsze efekty uzyskuje się po wzięciu całej serii zabiegów, czyli 10-15 sesji, przeprowadzonych 2-3 razy w tygodniu. Zanim zostaniemy dopuszczeniu do zabiegu, ważny jest wywiad lekarski i ustalenie efektów, które chcemy osiągnąć. Liczba zabiegów jest ustalana indywidualnie na podstawie stanu skóry, a także efektów jakie mają być osiągnięte. Po pierwszym zabiegu skóra stanie się gładsza, miękka, zaróżowiona i przyjemna w dotyku. Systematyczne sesje pozwalają na uzyskanie zauważalnych efektów po paru tygodniach. Po zakończeniu serii zabiegów zaleca się także prowadzenie zabiegów przypominających dla utrzymania efektu.

Dodaj komentarz